SpaceLabs

Logo

Toruń Space Labs to połączenie nowoczesnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych z wyjątkowo kreatywną architekturą wnętrza. To trzykondygnacyjny biurowiec budowany z zachowaniem najwyższych standardów.

ul. Władysława Łokietka 11-17, 87-100 Toruń
tel.: +48 575 246 491

e-mail.: marketing@torunspacelabs.pl

© 2023 Codetic
PHYSIO-LAB czeka na chętnych!

PHYSIO-LAB czeka na chętnych!

Na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, jak i nawet w skali całego kraju, sporadycznie występują miejsca, gdzie konstruktorzy i projektanci mogliby nie tylko opracować swoje koncepcje techniczne, także związane z designem, ale również wykonać je, zintegrować, uruchomić, a następnie przetestować ich funkcjonowanie w świecie rzeczywistym.

Wielu przedsiębiorców boryka się z różnymi problemami na poszczególnych etapach projektowania i tworzenia nowych przedmiotów oraz urządzeń głównie dlatego, że nie posiada stosownych narzędzi do realizacji konstrukcji prototypowych. Z reguły ich zakup wiąże się ze znacznymi nakładami finansowymi, na które firmy z sektora MŚP najczęściej nie mogą sobie pozwolić. Z tego powodu wiele cennych idei kończy swój żywot na etapie projektu komputerowego czy też koncepcji funkcjonalnej i graficznej.

Stąd też wychodzimy naprzeciw potrzebom niewielkich firm krajowych, które konkurują na rynku przede wszystkim dzięki swym innowacyjnym koncepcjom, nie zaś zaniżonym kosztom wytwarzania czy też stosowaniu tanich podzespołów niskiej jakości i oddajemy do Waszej dyspozycji PHYSIO-LAB miejsce stworzone do testowania odzieży sportowej, urządzeń do pomiarów parametrów ciała czy przeprowadzenia testów wysiłkowych.

W pełni wyposażona w sprzęt sportowy przestrzeń z zapleczem technologicznym, przebieralniami i prysznicem czeka na pierwsze testy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.