SpaceLabs

Logo

Toruń Space Labs to połączenie nowoczesnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych z wyjątkowo kreatywną architekturą wnętrza. To trzykondygnacyjny biurowiec budowany z zachowaniem najwyższych standardów.

ul. Władysława Łokietka 11-17, 87-100 Toruń
tel.: +48 575 246 491

e-mail.: marketing@torunspacelabs.pl

© 2023 Codetic
Tak, oczywiście. W tym celu proponujemy się z nami skontaktować aby ustalić szczegóły wynajmu.
Tak, można skorzystać z laboratoriów po wcześniejszej rezerwacji. W celu rezerwacji należy skontaktować się z recepcją.
Multimedialne centrum demonstracji wyników badań i projektów wytworzonych w laboratoriach Space Labs oraz obserwacji space. Centrum wyposażone w system ekranów ledowych, sprzęt IT, terminalem roboczym oraz wydzielonym audytorium, Pomieszczenia kontrolne projektów zrobotyzowanych i załogowych realizowanych w ośrodku i w dowolnych lokalizacjach poza nim, w tym procesów i demonstracji realizowanych w poszczególnych laboratoriach ośrodka. Komunikacja audio i wideo HD pomiędzy stanowiskami (in/out), podłoga i sufit techniczne, UPS, zegary, stanowiska obsługi oraz przeszklona część pomieszczenia dla uczestników fazy demonstracyjnej . Może być wykorzystana jako centrum SSA centrum sterowania laboratoriami, centrum kontroli satelitów, utrzymanie misji zarówno satelitarnych, jak i ludzkich jak również będzie pełnił funkcję centrum demonstracji operacji robotów eksploracyjnych oraz wspierał proces realizacji działań eventowych związanych z demonstracją wyników prowadzonych prac B+R w szerszym gronie.
Space Arena (obiekt sferyczny) przestrzeń na makiety środowiskowe i planetarne dla łazików i czujników, pełniąca rolę komory środowiskowej – dla zwiedzających do obserwacji z centrum kontroli SPACE TOR – przestrzeń do stworzenia makiety marsa, na którym będą testowane urządzenia mechaniczne i elektroniczne z branży space
Obecnie średni okres wynajmu wynosi jeden rok. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia powierzchni laboratoryjnej na krótszy okres. Wszystko zależy od potrzeb wynajmującego. Wszystkie szczegóły ustalamy przed podpisaniem umowy.
Celem laboratorium jest udostępnianie narzędzi informatycznych i elektronicznych pozwalających na testowanie i rozwój aplikacji mobilnych oraz webowych (szerzej: chmurowych). Wyposażenie laboratorium będzie obejmować zarówno sprzęt komputerowy oraz elektroniczny, jak i oprogramowanie specjalistyczne. Będzie pozwalać na testowanie rozwiązań, przy założeniach odwzorowujących różne warunki zewnętrzne. Zgodnie z rozwijającym się nurtem technologicznym aplikacje mobilne łączone są z rozwiązaniami chmurowymi, do których należą również aplikacje webowe. Współczesne rozwiązania programistyczne wskazują, że terminale mobilne typu telefon komórkowy, czy tablet coraz częściej będą tylko końcówkami przetwarzającymi dane transmitowane na drodze bezprzewodowej, zarówno o zasięgu lokalnym jak i globalnym. Stąd też wyposażenie planowanego laboratorium, będzie głównie wspierać procesy łączenia i testowania obszaru styku między aplikacjami mobilnymi oraz webowymi, czy też szerzej – chmurowymi. Każdy z użytkowników laboratorium będzie mógł przetestować, a także dopracować swoje rozwiązania przede wszystkim pod kątem transmisji danych, na małych jak i dużych odległościach, czyli w połączeniach lokalnych, jak i w sieci globalnej. Wyposażenie laboratorium pozwoli także na optymalizację zastosowanych mechanizmów przyczyniając się do rozwoju aplikacji zgodnych z nowym paradygmatem terminala mobilnego i powszechnego dostępu do danych.
To miejsce do testowania i kreowania rozwiązań dzięki wspólnej pracy podmiotów technologicznych z sektora MŚP z użytkownikami dla których produkty są tworzone. W laboratorium znajduje się 25 wydzielonych stanowisk pracy. Infrastruktura obiektu pozwoli na aktywny udział odbiorcy końcowego w procesie tworzenia nowego produktu/usługi zgodnie z metodą projektowania nowych produktów design thinking. Temu służy living lab z dużą powierzchnią umożliwiającą udział użytkowników w procesie tworzenia, testowania prototypów nowych produktów.
Wszyscy użytkownicy, którzy mają biura w Toruń Space Labs posiadają karty wejścia do budynku i mogą z niego korzystać 7 dni w tygodniu 24/h.
Tak, wewnątrz budynku można korzystać z darmowej sieci wifi.
Wszystko zależy od tego jaka będzie wielkość wynajętego biura. W cenie są już wliczone dodatkowe usługi więc wynajmujący dostaje tylko jedną fakturę miesięcznie.
Nie pobieramy dodatkowych kosztów z tytułu usług serwisowych. Wszystkie koszty wliczone są w czynsz.
Laboratorium jest w pełni umeblowane.
Bezpośrednio do laboratorium nie jest przypisane miejsce parkingowe. Mamy przy budynku duży parking, który w całości należy tylko do naszych klientów.
Najlepiej w tym celu zadzwonić do recepcji i umówić się na konkretną godzinę aby można było spokojnie zapoznać się z całą infrastrukturą obiektu.
Z wielu udogodnień niezbędnych przy pracy w biurze można korzystać w Toruń Space Labs, między innymi to: - bezpłatny parking przy budynku, - obsługa recepcyjna, - dostęp do w pełni wyposażonych kuchni, - bezpłatne korzystanie z firmy sprzątającej, - dostęp do budynku 24h/dobę 7 dni w tygodniu, - monitorowany budynek.
Jeśli jesteś zainteresowany laboratorium do wynajęcia, ale nie chcesz od razu podpisywać umowy, to istnieje możliwość rezerwacji laboratorium. Rezerwacja trwa zwykle dwa tygodnie, ale jest to kwestia również indywidualnego podejścia.