SpaceLabs

Logo

Toruń Space Labs to połączenie nowoczesnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych z wyjątkowo kreatywną architekturą wnętrza. To trzykondygnacyjny biurowiec budowany z zachowaniem najwyższych standardów.

ul. Władysława Łokietka 11-17, 87-100 Toruń
tel.: +48 575 246 491

e-mail.: marketing@torunspacelabs.pl

© 2023 Codetic

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń jest  podmiotem powołanym, aby integrować inicjatywy, projekty oraz ekosystem wspierania startupów i firm technologicznych. Działamy w Toruniu przy współpracy z ogólnopolskimi partnerami, takimi jak Fundacja AIP, Fundacja Polska Przedsiębiorcza i Gmina Miasta Toruń. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów m.in. przez PARP, NCBR i Kujawsko-Pomorską Agencję Innowacji. Pełnimy funkcję regionalnego lidera w dziedzinie udzielania wsparcia i tworzenia efektywnych ekosystemów do rozwoju przedsiębiorczości i realizacji projektów technologicznych.

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń przez lata swojej działalności zbudowała efektywny ekosystem wspierania startupów i firm technologicznych w naszym mieście i zrealizowała liczne projekty w tym projekty ogólnopolskie kreujące przedsiębiorczość na terenie naszego regionu, między innymi z PARP (scaleup
o wartości 4,5 mln zł) czy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (Toruński Inkubator Przedsiębiorczości o wartości 4 mln zł).

Fundacja zapewniając rozwój firmom technologicznym, łącząc mikro i małe przedsiębiorstwa z dużymi podpisała umowę o współpracy między innymi
z Agencją Rozwoju Przemysłu S. A. Dodatkowo dzięki długoletniej współpracy z Polską Agencją Kosmiczną w zakresie budowy sektora kosmicznego
w Toruniu i regionie oraz inwestycji w startupy i firmy technologiczne z tej branży wykreowano kilka firmy z branży kosmicznej (Sybilla Technologies
Sp. z o.o., Cilium Engineering Sp. z o.o.), których projekty dają podstawę do budowania przemysłu kosmicznego w Toruniu. Sukcesywnie Fundacja inicjuje oraz rozwija ekosystem instytucji i tym samym zaplecze techniczne dla rozwijających się firm, które wspiera w rozwoju. Ponadto w sierpniu 2022r.
w celu rozbudowania ekosystemu o doświadczonych profesjonalistów
w zakresie wspierania przedsiębiorczości i obsługi Klienta Fundacja podpisała porozumienie o współpracy z Nicolaus Bank aby dodatkowo zapewnić dostęp do finansowania ambitnych projektów biznesowych.

O Space Labs

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń podjęła kolejną inicjatywę jaką jest budowa Toruń Space Labs aby poszerzyć ekosystem i w efekcie synergii zachęcić kolejnych innowatorów z pomysłami na nowe technologie, aby to właśnie Toruń był miejscem ich realizacji, a tym samym nasze miasto stało się regionalną stolicą przedsiębiorczości.

Prev
Next

Najwyższy standard

Toruń Space Labs to połącznie nowoczesnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych z wyjątkowo kreatywną architekturą wnętrza. To trzykondygnacyjny biurowiec budowany z zachowaniem najwyższych standardów. Pierwsze i drugie piętro zajmują biura, a parter to nie tylko przestrzeń dedykowana spotkaniom przy kawie ale najważniejsze są nowoczesne laboratoria, które pozwalają rozwijać najnowsze technologie.

Infrastruktura techniczna dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających firm technologicznych i startupów. Budynek o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 zostanie oddany do użytku już w pierwszym kwartale 2024r.
To miejsce to najlepszy adres dla Twojego biznesu w Toruniu.

Lokalizacja

Toruń Space Labs to doskonała przestrzeń biznesowa, która mieści się w centrum Torunia i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Można tu dojechać używając każdego środka transportu.
Na terenie obiektu dostępnych będzie ponad 60 miejsc parkingowych. Ulica, przy której położony jest biurowiec została zmodernizowana i przebudowana łącznie z kompleksową wymianą nawierzchni i instalacji, aby ułatwić dojazd do firm, które będą tu miały swoje siedziby.

Elastyczne układy dostosowane pod najemców​

Prekursorski projekt przestrzeni biurowej został opracowany w odpowiedzi na wymagania najemców stawiających na nowoczesność, wygodę i użyteczność. Oba piętra zapewniają komfortową przestrzeń firmom preferującym model pracy w biurach o zróżnicowanej powierzchni.
Funkcjonalny układ wnętrz pozwala na ich efektywne wykorzystanie umożliwiające kreowanie atmosfery sprzyjającej wydajności. Na każdym z pięter znajdują się pokoje socjalne z wyposażeniem kuchennym, a także toalety dostosowane również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Standard
 • Biura serwisowane, sale konferencyjne, sale spotkań
 • Eleganckie i ergonomiczne wyposażenie, wyjątkowa architektura,
 • Powierzchnie przystosowane do indywidualnych potrzeb
 • Energetyczna społeczność
 • Współpraca miedzy małymi i dużymi firmami – wykorzystanie ekosystemu
 • Funkcjonalne wnętrza, wygodne przestrzenie
.
 • Atrakcyjna lokalizacja i dogodne połączenia komunikacyjne
 • Bezpieczeństwo i rejestr dostępu do pomieszczeń 24h/7
 • Wyposażone pomieszczenia socjalne
 • Wewnętrzna siłownia
 • Bezpłatny parking
 • Space Arena – centrum demonstracyjne
 • Przestronne lobby